Wieczór stylu, elegancji i kobiecości

| |

Oprócz biznesowych i rozwojowych wyjść proponuję czasami chwilę przyjemności. Spotkaj się ze stylem, elegancją, z inspirującą modą, biżuterią i rozbudź w sobie kobiecość. Warto przyjrzeć się kilku markom odzieżowym a być może nawet zakochać się w ich produktach. Dziś proponuję kilka słów o biżuterii, letnich ciuszkach i butach. 

 

Drugiego czerwca w salonie HERA Moda Studio odbył się „Wieczór o stylu, elegancji i kobiecości”. Było to spotkanie poświęcone projektantce biżuterii Agnieszce Sordyl i jej marce Sordyl jewellery oraz kolekcji marki Hera.

Sordyl jewellery od kilku lat jest obecna zarówno na polskim jak i francuskim rynku mody. Projektantka tworzy unikatową biżuterię, która dzięki użyciu najlepszych materiałów oraz doskonałemu warsztatowi zachwyciła m. in. Gosię Baczyńską, która zaprosiła ją do współpracy. Wśród  jej klientów znajdują się również: Rina Cossak, Agnes Wuayam, Kora Jackowska, Justyna Steczkowska, Magda Steczkowska i wiele innych znanych kobiet. Niepowtarzalność wzorów oraz wyrafinowane projekty przyniosły artystce kontrakt ze światową marką Swarovski. Biżuteria Agnieszki Sordyl niejednokrotnie zdobiła pokazy mody, liczne sesje zdjęciowe, oraz zdobywała wyróżnienia w konkursach branżowych. Autorka, Agnieszka Sordyl, projektuje i wykonuje biżuterię w krótkich seriach lub na indywidualne zamówienie klienta. Wszystkie egzemplarze biżuterii wykonane są ręcznie, z wyjątkową starannością oraz dbałością o szczegóły, tak aby podkreślić ich indywidualny urok.

Sordyl jewellery

sordyl

Myślą przewodnią powstających kolekcji marki Hera jest kreowanie nowoczesnego – zgodnego ze światowymi trendami wizerunku kobiety. Ścisła współpraca z wiodącymi producentami tkanin i dodatków pozwala nadać wyrobom oryginalny i lekki charakter. Kolekcje łączą w sobie zarówno elementy awangardowe, tworzone z nowatorskich oryginalnych tkanin jak i klasyczne całodzienne kostiumy i sukienki dla kobiet aktywnych zawodowo.  Na kolekcję Hera składają się również: żakiety, płaszcze i inne elementy damskiej garderoby wykonane z wysokiej jakości materiałów, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych.

13310607_708548065953511_7024437258822833198_n

Spotkanie poprowadziła Milena Niebrzydowska właścicielka firmy TADAM Fashion & Marketing. O kolekcji marki Hera i biżuterii Sordyl jewellery opowiedziała Iwona Ryszkowska – modowa ekspertka, główna stylistka i właścicielka Strefy Stylu. Stylistka opowiedziała jak ubrać się na spotkanie biznesowe, co założyć na niedzielny, elegancki obiad z przyjaciółmi oraz jak osiągnąć najlepszy efekt, by wyglądać odpowiednio na bankiecie biznesowym, czy spotkaniu koktajlowym. Iwona Ryszkowska mówiła również o tym, jak powinna wyglądać idealna kobieca garderoba. Ile włożyć do niej klasyki, a ile ekstrawagancji. Jak podkręcać zestawy ubrań, aby miały to „coś”. Co kupować, aby zamiast przypadkowych ubrań mieć perełki na lata. Stylistka zdradziła przepis na idealną szafę okraszony przykładami ubrań z metką HERA. Podczas spotkania była również mowa o tym jak dobrać odpowiednią biżuterię i dodatki.

13346879_708548275953490_4114390629332626697_n

13346590_708548072620177_5822870576262310070_n

Partnerami spotkania byli: Hōgl, Change Lingerie, Satura Rosta, JOHN LEMON, Przepis, G-Wine.

Poprzednie

Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych?

Ciało i emocje, czyli jak Cię widzą…

Dalej