Biznesowa Grupa Wsparcia – pierwsze spotkanie za nami!

| | ,

Pierwsze, pilotażowe spotkanie, Biznesowej Grupy Wsparcia, za nami! Dużo dobrej, kobiecej energii i wzajemnego wsparcia. Może się zastanawiasz co to takiego? Co to daje? Czemu to ma służyć? Jeśli Cię zaciekawiałam – czytaj dalej.

Do tego projektu zaprosiła mnie Monika Jedrzejewska-Wiergiles, trenerka, autorka i wydawca książek dla dzieci Sofijka, przedsiębiorcza mama. Idea wydała mi się bardzo ciekawa i unikatowa na rynku. Nie znalazłam niczego podobnego, a jak wiesz „siedzę w wydarzeniach” 😉 Zgodziłam się na współudział i nie żałuję. Jedno spotkanie przeradza się już w cały projekt, bo jak to zwykle bywa – najtrudniejszy pierwszy krok, a kolejne są już łatwiejsze i rodzą się z potrzeb.

Dzisiejsze spotkanie uświadomiło nam, że taki projekt jest potrzebny. Każda przedsiębiorcza kobieta boryka się z wieloma zagadnieniami, które są dla niej nowe, nieznane, które musi dopiero poznać. Porusza się w tych obszarach po omacku. Na grupie będzie mogła zadać pytanie – dziewczyny, a co wy sądzicie o ….? Świetnie to zadziałało, bo podczas naszych rozmów, zrodziło się sporo nowych pomysłów i rozwiązań, które można wdrożyć w życie od zaraz. Stare powiedzenie mówi – co dwie głowy to nie jedna, a pomyśl co się dzieje jak spotka się ich 5, 7 i więcej! Do tego kreatywnych!

Jednak jedno spotkanie to zdecydowanie za mało, żeby problem, zagadnienie z jakim przychodzisz, rozwiązać, zmienić jego bieg, poprawić tu i ówdzie. Stąd pomysł na cykl takich spotkań. Wtedy będzie inne założenie – będziemy ze sobą pracowały trzy miesiące w tej samej grupie. Będzie czas na znajdowanie rozwiązań, konkretyzowanie, strategie, cele i ich weryfikację. Będzie też czas na wiedzę – z tych dziedzin, które są najbardziej potrzebne na początku drogi biznesowej. Mamy już swoje typy, ale chętne osoby zapytamy co jest dla nich największym wyzwaniem i co chciałyby przepracować.

Wkrótce zaczniemy zbierać grupę. Ona nie będzie duża, bo to grupa robocza. Jeśli czujesz potrzebę wsparcia ze strony innych kobiet i skorzystanie z ich wiedzy i doświadczenia przy budowanie swojego biznesu to rozważ wzięcie udziału w naszym przedsięwzięciu. Zaczynamy we wrześniu. Szczegóły wkrótce:)

P.S. Dzisiejsze uczestniczki wystawiły nam miłe laurki:) Dziękujemy!

Poprzednie

Po której staniesz stronie? – Zuzanna Sentkowska

What makes you happy?

Dalej