Gdzie warto zaglądać w sieci – #8

| |

Prawie tuż przed długim weekendem dzielę się z Wami miejscami, które mogą być dla Was ciekawe. Te blogi niosą ze sobą konkretną wiedzę i inspirację z różnych dziedzin. Dziś będzie life stylowo – o zdrowiu i odpoczynku, o książkach, ale nie tylko…

WOLNE DNI – PRZECZYTAJ COŚ CIEKAWEGO!

I tutaj świetnie się wpisuje blog, który znalazłam całkiem niedawno. Zainteresował mnie wpis o tanich księgarniach online, bo zdarza mi się tak kupować książki. Myślę, że takie zestawienia są bardzo użyteczne, więc zapraszam Cię na bloga – Recenzje Ani. Przeczytasz tu również wiele ciekawych recenzji i aż czytać się chce:)

O! WŁAŚNIE – CZAS DLA SIEBIE – SLOW LIFE, SLOW FOOD…

I się rozmarzyłam. Zawsze wtedy widzę przestrzeń, zieleń, czuję słońce na skórze i uśmiecham się mimo woli. O takim życiu marzę – SLOW – bo na ten moment gnam… Dlatego korzystam z długich weekendów i wtedy daję sobie przyzwolenia na nicnierobienie:) Zachęcam do zajrzenia na Kameralną😉 Ciekawe przepisy, interesujące teksty… ale oceń to sama!

NO I LAJFSTAJL:) 

Poznałam Renatę na Babskim Networkingu na Pradze, który współorganizowałam z Madzią Milewską. Bardzo fajna babka z niej i postanowiłam, że podzielę się jej blogiem z Tobą – droga Czytelniczko!

O ZDROWEJ KUCHNI, ZIOŁACH, CIEKAWYM ICH ZASTOSOWANIU….

Przeczytasz na blogu Agnieszki Maciąg. Dlaczego o nim piszę? Bo bywam na nim od czasu do czasu. A dziś przeczytałam świetny tekst na temat ostropestu, który działa świetnie na wątrobę,  dba o poziom cukru we krwi i jest antynowotworowy i przekonałam się, że oprócz herbatki, którą już piję od jakiegoś czasu – przyda się zmielony ostropest jako dodatek do sałatek czy jogurtu. Warto coś zmienić w swojej kuchni, w swoim odżywianiu, a wszystko dla zdrowia! A teraz jest trochę luźniejszy czas i tym bardziej warto znaleźć czas na zdrowe odżywianie.

I JESZCZE RZECZ O PODRÓŻACH

Marzyło mi się kiedyś wybranie się w długą podróż – taką bez zaplanowanego końca. Na ten moment nie jestem pewna czy to nadal może marzenie, czy już nie. Fakt jednak jest jeden. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, poczuć nowe otoczenie, spróbować lokalnej kuchni. To się mieście w słowie podróże:) I o tych podróżach poczytasz na blogu Całe życie w podróży.

A JEŚLI JEDNAK CHCESZ POCZYTAĆ COŚ WIEDZOWEGO TO…

Polecam bloga Kamila Glapińskiego, w którym znajdziesz mnóstwo konkretnej wiedzy z zakresu biznesu i marketingu dla małych i jednoosobowych przedsiębiorców.

Owocnej lektury i bardzo dobrego weekendu – tego przedłużonego!

Poprzednie

#11 WWK Warszawa – sprzedaż, strefa komfortu, nawyki

Co ma wspólnego kryzys z sukcesem? – Kinga Bogdańska

Dalej