Gdzie warto zaglądać w sieci – #6

| |

Kolejna odsłona cyklu „Gdzie warto zaglądać w sieci?”, ale dziś inaczej – blogi i strony angielskojęzyczne. Warto czasem zajrzeć poza granice naszego kraju. I chociaż ich autorzy żyją w innej rzeczywistości to inspiracja jest ponad tym. Często inne spojrzenie powoduje, że Ty sama inaczej podejdziesz do swoich wyzwań!

Na tę stronę wpadłam przez przypadek. Po kilku chwilach zapisałam się na newsletter i mogłam ściągnąć audio Ali „Top 10 Success Secrets for Entrepreneurial Women!” Warto wysłuchać  i nie tylko. Zapraszam do Ali Brown!

Zajrzyjcie na stronę Entrepreneur.com, gdzie znajdziecie artykuły wielu przedsiębiorców, coachów, psychologoów, praktyków biznesu. Ciekawa strona.

Amy  Porterfield jest specjalistką ds. marketingu internetowego. U niej znajdziecie głównie inpirację dotyczącą social mediów, FB i marketingu dla małych i mikro przedsiębiorców. Warto!

Na tę stronę trafiłam szukając inspiracji marketingowych online. I tutaj takową znalazłam!  Sama nazwa mówi o tym w czym specjalizuje się Keri Joehnig – Social Media Mentoring. Zajrzyjcie same na Idea Girl Media.

Janet Fouts jest strategiem social mediów i prowadzi szkolenia w tym zakresie. Na jej blogu znajdziecie sporo inspiracji, które mogą usprawnić Wasze poruszanie się po SM.

Ciekawy portal o nieoczywistej nazwie – Eofire – na który zaprosiła  nas czytelniczka mojego bloga –  Magda Ziemak (Dziękuję!), która tak go poleciła „Wywiady 20-inutowe z przedsiębiorcami,  którzy opowiadają co im wyszło a co nie:).” Dobrze jest uczyć się na błędach innych – nie na swoich!

I to by było na tyle dzisiaj. Jestem pewna, że znajdziesz na tych stronach mnóstwo przydatnej wiedzy i lawinę inspiracji:) Dawkuj to sobie, bo wiem jak to jest kiedy wejdzie się na ciekawą stronę, która wciąga – można utknąć na kilka … chwil. Miłej lektury i zachęcam Was do dzielenia się Waszymi miejscami w sieci, na które zaglądacie, które Was inspirują. Inspirujmy się wzajemnie!

Poprzednie

Self Made Image – Specjalne szkolenie wizerunkowe

Jak radzić sobie ze zmianą? – Kinga Bogdańska

Dalej