100 pomysłów na podróżowanie – wieczór autorski BEBE

| |

Wychodzi na to, że na tym wieczorze byłam juz 11 dni temu, 11 lutego:) Przyszłam przed czasem z założeniem, że sobie coś kupię do picia i wygodnie usiądę. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że niem już prawie gdzie… stanąć. Udało mi się oprzeć o ścianę na wejściu do sali, w której wieczór miał miejsce. I tak minęło mi … póltora godziny jak chwila.

IMG_0048_C

Zainteresowanie było ogromne. Większość osób to młodzież, ale była też ta ciut starsza młodzież, więc nie czułam się odosobniona;) Bernadeta opowiadała o tym co znajdziemi w książcei i jak to zrobić, żeby podróżować tanio i często. To interesuje każdego! A już z pewnością miłośnika podróży wszelakich. Mnie również. Zawsze miałam w głowie, że podróże muszą kosztować. Bernadeta obala ten mit i dobrze! Warto zawsze poszerzać horyzonty!

IMG_0038_CaC

Bernadeta zadała pytania po co podróżujemy. No właśnie! Od razu przyszło mi do głowy, że z ciekawości, żeby poznać nowe krajobrazy, ludzi, mentalność, zachowania, zwyczaje i mnósto innych rzeczy. No i oczywiście dla relaksu. Dla mnie podróże są rozwojowe. Bardzo rozwojowe. One po prostu dają nam możliwość poznania siebie i osób, z którymi podróżujemy. To cenna wiedza. A Wy dlaczeog podróżujecie?  Bo Ci się nudzi w domu? Czy podróżujesz po przygodę?

IMG_0044_Lighting_C

 Żeby gdzieś jechać, albo zacząć inaczej podróżować – tanio i często – trzeba od czegoś zacząć. No właśnie – jak to zrobić? Tego też oczywiście dowiecie się z książki, ale Bernadeta zdradziła kilka kroków. Pierwszy jest bardzo przyjemny, bo jest to marzenie. Miejsce, do którego się wybierzecie trzeba wymyśleć, wymarzyć. Potem sprawdzić swoje możliwości urlopowe i finansowe. A na sam koniec odpowiednio i mądrze się spakować. Pracując na etacie warto brać urlop między dniami wolnymi i w ten sposób przedłużać sobie weekendy i wyjeżdżać na krótsze i częstsze wypady.

IMG_0074_C

W pierwszych trzech rozdziałach znajdziecie pomysły na podróżowanie i ich organizacji. Bernadeta radzi dowiedzieć się jak najwięcej o miejscu, do którego zamierzacie jechać. To bardzo ważne. Wtedy na miejscu czujecie się dużo pewniej i jest zdecydowanie mniej wpadek różnego rodzaju. Do podróży trzeba się przygotować finansowo, często też ekwipunkowo, więc wato ją zaplanować i działać, by się dobrze przygotować. Warto dopytać się tych, którzy byli już w egzotycznych krajach co radzą, gdzie spali itd. Dobrze przygotowanie to udana podróż!

IMG_0056_Lighting_C

W książce znajdziesz wiele ciekawych inspiracji oraz praktycznych pomysłów jak zorganizować swoja podróż. To nie jest kolejna książka opisująca przygody autora, lecz kompendium wiedzy. Nie jest to zwykły poradnik, a inwestycja w siebie!

Książka ta jest skierowana do każdego, niezależnie  od wieku, zasobności portfela,  czy stanu zdrowia. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Warto pamiętać, że podróżowanie nie ogranicza się do zakupu oferty w biurze podróży – to proste, trzeba tylko chcieć i zaangażować trochę swojego czasu na np. zaplanowanie wyprawy!

W tej sytuacji nie pozostaj mi nic innego jak pochwalić się zdjęciem z autorką książki, na której znajduje się moje logo, z czego jestem bardzo dumna…

IMG_0099_C

…i odesłać Was do książki. W niej wszystko czego potrzebuje początkujący podróżnik i nie tylko!

Jeśli macie ochotę same posłuchać opowieści Bernadety – to zapraszam na jej kolejny wieczór autorski 24 lutego!

Poprzednie

Dom, odbicie Twojej Duszy – Paulina Szewczuk

Self Made Image – Specjalne szkolenie wizerunkowe

Dalej