Rekomendacje i referencje

Tutaj znajdziesz rekomendacje, polecenia dotyczące moich szkoleń w formie warsztatu z Facebooka, które dziś nazywają się Dzień z Facebookiem. Część z nich jest z ankiet, część dostałam po odbytej konsultacji biznesowo-marketingowej.

Niestety nie wszystkie opinie, rekomendacje z ankiet są podpisane. Jednak najważniejsza jest treść, która mnie niesamowicie buduje i motywuje do dalszej pracy!

„Beata super szkolenie dużo cennej dla mnie wiedzy. Przetestowałam już Twoją wiedzę w praktyce. Robię już bardzo fajną grafikę w Canva.con na wydarzenia, również tworzę swoje ulotki i plakaty. Moje wydarzenia budzą coraz większe zainteresowanie na FB. Zrobiłam nową stronę www, wszystkie oferty mam odświeżone i uporządkowane :) Jestem już gotowa na drugą cześć Twojego szkolenia Facebook dla średniozaawansowanych i na większą reklamę w Internecie. Bardzo serdecznie dziękuję Ci za wiedzę, którą się z nami podzieliłaś, uważam że przy tak dużej grupie stanęłaś na wysokości zadania i możesz być z siebie dumna Ja bym była na Twoim miejscu. Polecam wszystkim Twoje szkolenie. Anka Appelbaum” (Domowa świetlica)


„Bardzo dobrze przygotowany warsztat pod względem merytorycznym, dobrze rozplanowany czas i miła, bezstresowa atmosfera.”


rekomendacja-od-kp_system


„Wiedza merytoryczna przekazana w przystępny sposób, przykłady, dodatkowe przydatne narzędzia. W odniesieniu do pisania postów przydałoby się więcej konkretnych przykładów. :-) Całość oceniam na bardzo dobrze!”


„Warsztat był bardzo ciekawy a zakres przygotowanej wiedzy odpowiadał mojemu zapotrzebowaniu w danym momencie. Materiały i informacje przygotowane oraz przekazane w przystępny i ciekawy sposób. Jestem zainteresowana kolejnymi edycjami w innych tematach! Mimo, że doświadczenie uczestników w posługiwaniu się narzędziem było na różnych poziomach, spotkanie było okazją do networkingu oraz wymiany doświadczeń w temacie FC i nie tylko :-)”

karina rekomendacje


Niedawno miałam okazję pracować z kobietami na indywidualnych konsultacjach biznesowo-marketingowych. I oto jedna z rekomendacji, która do mnie dotarła od Beaty Pyka z Katowic:

„Nie mogłam skorzystać z warsztatów Dzień z Facebookiem prowadzonych przez Beatę Tomaszek. Dlatego zdecydowałam się na konsultację indywidualną w tym zakresie i mogę polecić tego typu współpracę z Beatą. Były to godziny z dużą dawką przydatnej i wartościowej wiedzy! Mogłam o wszystko spokojnie dopytać, a Beata cierpliwie tłumaczyła. Udzieliła mi wielu cennych wskazówek dotyczących budowy strony www, prowadzenia fanpage, w tym przygotowania postów, grafik i ich promowanie. Bardzo polecam współpracę z Beatą i konsultacje marketingowe, z których miałam przyjemność skorzystać.” Beata Pyka