Rekomendacje i referencje

Pół roku szkoleń za mną. Po każdym szkoleniu prosiłam o opinię i wyszły z tego całkiem fajne rekomendacje :) Bardzo mnie cieszą, a być może Ciebie przekonają, żeby wziąć udział w moim warsztacie:)

Niestety nie wszystkie są podpisane, bo takie są reguły wypełniania ankiet. Jednak najważniejsza jest treść!

„Beata super szkolenie dużo cennej dla mnie wiedzy. Przetestowałam już Twoją wiedzę w praktyce. Robię już bardzo fajną grafikę w Canva.con na wydarzenia, również tworzę swoje ulotki i plakaty. Moje wydarzenia budzą coraz większe zainteresowanie na FB. Zrobiłam nową stronę www, wszystkie oferty mam odświeżone i uporządkowane :) Jestem już gotowa na drugą cześć Twojego szkolenia Facebook dla średniozaawansowanych i na większą reklamę w Internecie. Bardzo serdecznie dziękuję Ci za wiedzę, którą się z nami podzieliłaś, uważam że przy tak dużej grupie stanęłaś na wysokości zadania i możesz być z siebie dumna Ja bym była na Twoim miejscu. Polecam wszystkim Twoje szkolenie Anka Appelbaum” (Domowa świetlica)

„Bardzo dobrze przygotowany warsztat pod względem merytorycznym, dobrze rozplanowany czas i miła, bezstresowa atmosfera.”

rekomendacja-od-kp_system

„Kameralność grupy, dogodna lokalizacja, indywidualne podejście do Pań uczestniczących w warsztacie – zdecydowanie na plus. Do dopracowania – panowanie nad grupą, aby sprawnie realizować założony plan warsztatów. Całość oceniamy bardzo pozytywnie. Dziękujemy i pozdrawiamy.” Kasia Zajączkowska i Monika Thedy (Voltimex)

„Wiedza merytoryczna przekazana w przystępny sposób, przykłady, dodatkowe przydatne narzędzia. W odniesieniu do pisania postów przydałoby się więcej konkretnych przykładów. :-) Całość oceniam na bardzo dobrze!”

„Warsztat był bardzo ciekawy a zakres przygotowanej wiedzy odpowiadał mojemu zapotrzebowaniu w danym momencie. Materiały i informacje przygotowane oraz przekazane w przystępny i ciekawy sposób. Jestem zainteresowana kolejnymi edycjami w innych tematach! Mimo, że doświadczenie uczestników w posługiwaniu się narzędziem było na różnych poziomach, spotkanie było okazją do networkingu oraz wymiany doświadczeń w temacie FC i nie tylko :-)”

karina rekomendacje