ITMAGINATION. Czy już wiesz, czym się zajmuje?

0

Na czym polega działalność ITMAGINATION? Czy tobie również może pomóc w rozwoju biznesu? Czy twoja działalność może być jeszcze bardziej innowacyjna? Skorzystaj z naszych porad i dowiedz się, czym zajmuje się jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i Wschodniej.

 

ITMAGINATION, czyli nowoczesny sposób patrzenia na firmę

Podmiot ten ma na celu wsparcie swoich klientów w byciu innowacyjnym. Chodzi tu przede wszystkim o tworzenie dedykowanego oprogramowania, a także o analizę danych oraz outsourcing.

Wszystko zaczęło się w roku 2008, wtedy powstało ITMAGINATION. Aktualnie mówi się o tym podmiocie, że jest jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i Wschodniej. Wynika tak między innymi z rankingu Deloitte Fast 50 CE i FT1000: Europe’s Fastest Growing Companies przygotowanego przez Financial Times.

Co możesz zyskać?

Kto znajduje się wśród klientów firmy? Usługi te proponuje się przede wszystkim instytucjom finansowym, bankom, a także międzynarodowym firmom z sektora commerce. Korzyści czerpią tu także przedsiębiorstwa technologiczne, budowlane i energetyczne. Na koncie ITMAGINATION znajdują się już setki projektów. Wykonane zostały one zarówno dla dużych, jak i średnich przedsiębiorstw zlokalizowanych na całym świecie.

Biura ITMAGINATION znajdują się w różnych częściach naszego kraju. Aktualnie są to Płock, Gdynia, Kraków, Lublin, a także Wrocław. Firmę tworzy łącznie ponad 450 specjalistów, którzy mają bardzo wysokie kwalifikacje.

Poznaj wartości firmy

Firma to nie tylko eksperci, ale też wartości, którymi kierują się osoby pracujące w ITMAGINATION. Wśród nich znajduje się przede wszystkim partnerstwo. Przekłada się ono na dobre relacje i owocną współpracę. Oprócz tego bazą są uczciwość i porozumienie.

Poza tym ITMAGINATION to profesjonalizm. Wykorzystywane są tu zarówno doświadczenie, jak i wiedza. Celem jest dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla partnerów firmy. Jednocześnie wartość stanowi transparentność. Przejawia się ona w etycznej postawie i przejrzystości współpracy.

Dobry kontakt z klientem bardzo pomaga w osiągnięciu celów. Z tego względu pracownicy ITMAGINATION dzielą się wiedzą na temat swojej pracy. Tajemnicą nie są kwestie takie jak: dostarczane rozwiązania i koszty ich realizacji. Dobre relacje z klientem oraz z partnerami biznesowymi powinny stanowić bazę dla wielu działań. Przykładem takich praktyk jest właśnie ITMAGINATION. Sprawdź, co może dla ciebie zrobić.

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Pozostaw odpowiedź