Przestań się zmuszać!

0

Ty i biznes to blogo-portal, który powstał z myślą o kobietach (nie tylko) przedsiębiorczych  i dla nich. Dlatego też chętnie wspiera akcję skierowaną do kobiet – Przestań się Zmuszać. Co to takiego? Kiedy się zaczyna? Sprawdź!

Już 4 sierpnia 2019 r. rusza akcja  PRZESTAŃ SIĘ ZMUSZAĆ a jej celem będzie uświadomienie kobietom jaką cenę płacą za zmuszanie się do życia nie swoim życiem, za zmuszanie się do spełniania oczekiwań innych i stawianie swoich potrzeb na końcu. Akcja ma zachęcić kobiety do autentycznego życia, do przyjrzenia się swoim potrzebom, myślom i uczuciom oraz zainspirowania ich do odważnego pójścia za głosem serca i autentycznego wyrażania siebie.

#NieZmuszamSię

Chcemy przypomnieć kobietom, że są wolne i mają prawo żyć tak jak chcąAkcja ma zdjąć z Polek presję, przymus i poczucie winy. Pragniemy inspirować do autentyczności i bycia dla siebie dobrą. Chcemy zachęcić Polki, by podejmowały ryzyko życia w zgodzie z własnym wnętrzem i same przekonały się, że jest to nie tylko dobre dla nich, ale także służy ich rodzinom i ludziom wokół.

Inicjatorką akcji jest Patrycja Załug, autorka książki „Najpierw zadbaj o siebie”, w której krok po kroku pokazuje kobietom jak przestać się zmuszać. Książkę będzie można kupić przez cały czas trwania akcji z 28-dniowym kursem audio gratis i darmową wysyłką.

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO? 

W ramach akcji organizowane będą inspirujące, szeroko dostępne live`y, wyzwania oraz wywiady z kobietami, które przestały się zmuszać.

Akcję rozpoczyna live o tytule „Historia kobiety, która przestała się zmuszać”, będzie on dostępny 4 sierpnia 2019 r. w niedzielę o godzinie 20 na profilu Patrycja Załug dla kobiet  i w grupie Przebudzone Kobiety 

Zwieńczeniem akcji będzie webinar zorganizowany 4 września o godz. 20 „Przestań się zmuszać. – Prosty kurs miłości do siebie.”, na który zapisać się będzie można przez cały miesiąc w trakcie trwania akcji.

 

JAK WŁĄCZYĆ SIĘ W AKCJĘ?

Wystarczy umieścić w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z hashtagiem #NieZmuszamSię

Warto również podzielić się z innymi kobietami tym, do czego nie chcemy się więcej zmuszać i tym, do czego nigdy się nie zmuszamy.

#NieZmuszamSię do..

.. bycia miłą dla osób, które źle mnie traktują

.. pracowania ponad moje siły i nadużywania mojego zdrowia

.. seksu wtedy, gdy naprawdę nie mam na to ochoty

#NieZmuszamSię Jestem Wolna

O INICJATORCE AKCJI

Nazywam się Patrycja Załug i całe życie zmuszałam siebie do różnych rzeczy, żeby zapracować na akceptację i poczuć się w swoim życiu bezpiecznie.

Ale teraz już wiem, że nie muszę.

Akcję “Przestań się zmuszać” przygotowałam, żeby każda kobieta mogła się poczuć tak samo wolna jak ja.

Dlatego jeśli i Ty masz już dość życia pod wewnętrzną presją i chciałabyś zacząć żyć bardziej w zgodzie ze sobą, to zapraszam Cię do dołączenia do naszej akcji.” – mówi Patrycja Załug, trenerka, autorka 4 książek, mentorka trenerów i coachów, która od 10 lat wspiera kobiety w odkrywaniu siebie i kreowaniu życia, za jakim kobiety tęsknią.

Więcej o akcji na https://patrycjazalug.pl/przestan-sie-zmuszac/ oraz na profilu Patrycja Załug dla kobiet na Facebooku. 

 

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Pozostaw odpowiedź