Czy umiesz stawiać granice?

0

Jakoś tak się złożyło, że nie przedstawiłam Ci wszystkich naszych rozmów z Kasią Wnękowską. Już nadrabiam swoje niedopatrzenie! Wszystkie one były publikowane na fanpage Ty i biznes i u Kasi, ale może warto przypomnieć kolejną.

Tym razem rozmawiamy o stawianiu granic. Nie wiem jak Ty, ale ja często, nie chcąc kogoś urazić, godzę się na rzeczy, które nie do końca mi pasują. Uczę się z tym sobie radzić i dziś już o wiele częściej jestem w stanie odmówić, chroniąc siebie i nie zrażając drugiej strony. To samo wyzwanie, które spotyka Cię w życiu osobistym jest obecne również w życiu zawodowym. Warto nauczyć się jak sobie radzić ze stawianiem granic w różnych, trudnych sytuacjach, które mają miejsce również w biznesie. Posłuchaj!

 

Jeśli nie słuchałaś naszych rozmów to zachęcam Cię do posłuchaniu o harmonii w życiu i w biznesie.

A wkrótce dalsze odcinki naszej mini serii 6 rozmów!

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Comments are closed.