Akceptacja i pewność siebie potrzebne w biznesie?

0

Wydawać by się mogła, że w biznesie nie chodzi o samoakceptację i pewność siebie. Że jeśli potrafisz coś robić i to robisz dobrze to zarabiasz, prawda? Czy się ze mną nie zgodzisz? A może jednak bez pewności siebie i akceptacji swojej osoby nie bardzo można ruszyć do przodu. Jakie jest Twoje zdanie? 

Chętnie posłucham!

Póki co, jeśli oczywiście masz ochotę – posłuchaj mojej rozmowy z Kasią Wnękowską. Tym razem ona mnie pyta jak to jest u mnie. A ja dopytuję ją jako coacha – jak sobie radzić z brakiem pewności siebie.

Moim zdaniem trzeba siebie zaakceptować, żeby ruszyć do przodu i ciągle podnosić swoją pewność siebie. Najlepiej w działaniu. Jeśli nie jesteś pewna siebie, nie masz wiary we własne siły to ciężko jest się przebić. Mówię to z pełną świadomością. Ja się ciągle w tej kwestii doskonalę.

A jak to jest u Ciebie?

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Comments are closed.