#17 WWK – napisz i wydaj książkę, elastycznie zarządzaj czasem

1

Kontaktów biznesowych nie zdobywa się siedząc w domu przed komputerem, dlatego jeśli zależy Ci na rozwoju biznesu, siebie i poznaniu nowych osób z różnych branż – koniecznie wybierz się na spotkanie networkingowe. Tym razem byłam na 17 Wielkiej Wymianie Kontaktów i napisałam dla Ty i biznes – krótką relację. Zapraszam Pamela Stanisławska-Wieczorek.

Wielka Wymiana Kontaktów by Twoja Pasja Twoja Firma tym razem  odbyła się na ul. Grzybowskiej w Centrum Aktywizacji Społecznej. Wydawać by się mogło, że to spotkanie kameralne, a przybyło na nie ponad 100 osób. Czyli sto wartościowych, nowych kontaktów!

_DSC2729 — kopia

Networking

Przybyli goście spotkali się najpierw na dużej sali, gdzie przez około godzinę mieli możliwość porozmawiania z innymi przedsiębiorcami i wzajemną wymianą wizytówek. Czy jest to trudne dla osób, które biorą w tym udział pierwszy raz? Dorota Mastalska podpowiadała jak to zrobić: „podejdź, podaj wizytówkę, opowiedz o swojej firmie, działaniach, planach,  a na końcu nie zapomnij zadać najważniejszego pytania – A Ty? Czym się zajmujesz?”

_DSC2712 — kopia

Ciekawe wykłady

Po pierwszym networkingu nadszedł czas na wykład. Jako pierwsza wystąpiła Patrycja Załug i przekonywała, że… każdy powinien napisać swoją książkę! Niesamowite, ale ponad 80% osób o tym myśli (tu zapytano akurat Amerykanów), ale nie bardzo umiemy się za to zabrać lub wykręcamy brakiem weny i talentu. Patrycja potrafi skutecznie zmotywować (wystarczą 2 godziny dziennie, przez 3 miesiące i 300 stronicowa książka gotowa do druku). A jak wiadomo raz napisana, przynosi dochód pasywny, a my stajemy się… ekspertami w danej dziedzinie. Proste? Proste!

_DSC2796

Kolejną prelegentką była Iza Krejca-Pawski. Niepozorna osoba z ogromną energią i zegarkiem w ręku (dosłownie!). Opowiedziała nam o elastycznym zarządzaniu czasem. Mi zapadły w pamięć słowa „ustal swoje priorytety i naucz się odmawiać innym”.

_DSC2826

_DSC2778 — kopia

Niestety ostatni z prelegantów do nas nie dojechał, ale dzięki temu można było więcej czasu poświęcić na wymianę wizytówkową.

wielka wymiana - networking

Na spotkaniu odbyła się jeszcze prezentacja hoteli sieci Arche i można było wygrać weekend w jednym z nich – w Zamku w Janowie Podlaskim! Oprócz tego na gości czekały jeszcze inne upominki jak książki, trunki czy bielizna i urodzinowy tort WWK! Gratulacje Katarzyna Dziubałka!!!

_DSC2876

_DSC2870

Na Wielkiej Wymianie Kontaktów byłam pierwszy raz, ale na pewno jeszcze wrócę!

 

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

1 komentarz

Pozostaw odpowiedź