Kobiety Przedsiębiorcze – Monika Zagajska – Mo 61 Perfume Lab

0

Zbliżają się Święta i pomyślałam, że podsunę Wam pomysł na bardzo indywidualny prezent dla najbliższej osoby, której gust znacie i którą chcecie uszczęśliwić. Zapraszam Was do świata Moniki Zagajskiej,twórczyni Mo 61 Perfume Lab, w którym powstają indywidualne zapachy dostosowane do gustu każdego klienta. 

Kobieta, która mówi o tym, że praca to jej pasją i, że robi wszystko to co lubi i daje jej radość. Miała od zawsze przedsiębiorczość we krwi. Ciągle coś kombinuje, myśli, analizuje, obserwuje i inspiruje się otaczającym światem. Kocha podróże, które przecież kształcą. W Mo 61 obsługuja zarówno kobiety jak i mężczyzn, któych jest aż 40%! Ale ma  również dużo klientów z zagranicy.  Jeśli chcecie się dowiedzieć jaki znany obcokrajowiec odwiedził Mo 61 i nakręcił tam jeden z odcinków swojego programu to koniecznie zobaczcie naszą rozmowę!

Udanych zakupów w Mo61! Obdarowana osoba na pewno poczuje się wyjątkowa! 😉

 

A tu możecie obejrzeć więcej moich wywiadów:

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Comments are closed.