Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie – Janusz L. Wiśniewski

0

Dzięki Alfredowi Anuszkiewiczowi mam przyjemność udostępnić relację z wczorajszego przedpremierowego spotkania z Januszem L. Wiśniewskim, który zaprezentował najnowszą swoją powieść: „Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie”.

 

Spotkanie miało miejsce 4 listopada w Empiku w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia. Pana Janusza powitała grupa wiernych czytelników, która miała okazję zdobyć pierwsze przedpremierowe egzemplarze najnowszej książki, dedykacje i autografy lubianego oraz cenionego autora. Spotkanie z pisarzem prowadziła dziennikarka Justyna Dżbik-Kluge.

Wszystkie moje kobiety.Przebudzenie - Janusz L. Wiśniewski

Zdj.autorstwa Alfreda Anuszkiewicza

Pani Justyna, zadając pytania, otrzymywała odpowiedzi na nurtujące ją kwestie z dziedziny biochemii. Poziom wiedzy naukowej Pana Janusza ciągle zachwyca i przytłacza. Wiśniewski jako doktor habilitowany chemii jest w stanie udzielić wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie dotyczące chemicznej natury ludzkich emocji. Rozważania na temat: poziom oksytocyny, miłość i przywiązanie, ukazały mistrzowski kunszt narracyjny pisarza – chemika.

Wszystkie moje kobiety.Przebudzenie - Janusz L. Wiśniewski

Zdj.autorstwa Alfreda Anuszkiewicza

Na spotkaniu autor wielu z najbardziej poczytnych powieści w Polsce, zakomunikował, że kolejną dziedziną aktywności jest współudział w cyklicznych spotkaniach #Kultura200mOdMorza w Trattorii Bresno w Gdańsku, z których to spotkań dostępne są transmisje live na Facebooku.

Najnowsza książka Wiśniewskiego, „Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie.” to historia dojrzałego mężczyzny, który podczas podróży zapada w śpiączkę i  znajduje się w szpitalu. I tutaj rozpoczyna się dla niego czas podsumowań dotyczący kobiet, które spotkał na swojej życiowej drodze. W szpitalu, w którym spędził pół roku, odwiedzały go głównie te kobiety, których miłości nie zauważał, które porzucił oraz te, których zwyczajnie nie doceniał. Nie było wśród nich tych, które on kochał. Bohater zmaga się nie tylko z chorobą, ale i pytaniami, na które stara się znaleźć odpowiedzi jak i odnaleźć się w swoim życiu od nowa.

wszystkie moje kobiety

W czasie spotkania Janusz L. Wiśniewski potwierdził, że intensywnie pracuje nad kontynuacją swojej najsłynniejszej powieści “S@motnośc w sieci”. Jedną z kluczowych postaci ”S@motność w sieci 2.0” ma być Jakub, syn głównej bohaterki pierwszej części powieści. Premiera książki ma nastąpić w listopadzie przyszłego roku na XXII Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Czytelnicy będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze rok aż do ukazania się kolejnego hitu Wiśniewskiego.

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Pozostaw odpowiedź