Nowości wydarzeniowe od 2 do 8 października 2017+

0

No i powitaliśmy październik! Wkraczamy w pełnię jesieni. Jeśli świeci słońce to chce się żyć, wyjść na spacer, działać. Nie zawsze jednak tak jest, więc trzeba czerpać ze swoich wewnętrznych akumulatorów. Mam nadzieję, że masz je naładowane 🙂

Teraz zapraszam Cię do przejrzenia wydarzeń na najbliższe dni i tygodnie. Koniecznie zjedź do końca tego wpisu. I zaplanuj swój kalendarz!

NOWOŚĆ U MNIE

2 października odbędzie się Kaizen efektywność w firmach- warsztat biznesowo-networkingowy.

kaizen targowek


NOWOŚĆ U MNIE

3 października odbędzie się II Konferencja „Mindfulness w biznesie”.

mindfullness w biznesie campus warsaw


NOWOŚĆ U MNIE

Również 3 października rano odbędzie się Live „Strategia rozwoju produktu, którą opracujesz w 2 dni”.

live alicja r


NOWOŚĆ U MNIE

3 października wieczorem odbędzie się Women’s Networking Club.

Zdjęcie użytkownika Joanna Szulc-Szpringer.

4-5 października odbędzie się Festiwal Inspiracji 2017

festiwal inspiracji2017


 

 

logo ty i biznes

Już 5 października rusza kolejna edycja Personal Branding Academy. Druga edycja została zmodyfikowana i dostosowana do potrzeb odbiorców. Jest doskonalsza i spełni swoją rolę w perfekcyjny sposób – pomoże Ci w zbudowaniu silnej marki! Akademia odbywa się w systemie cyklicznym, trwa około 5 miesięcy i składa się z 6 modułów czyli szkoleń 7- 8 godzinnych, w odstępie 3-4 tygodni. Udział we wszystkich modułach gwarantuje zdobycie pełnej wiedzy i umiejętności do samodzielnego zbudowania marki oraz uzyskanie certyfikatu Personal Branding Academy.

personal branding academy


PATRONAT TY I BIZNES

logo ty i biznes

5 października pojawi się na rynku kolejne spotkanie dla przedsiębiorczych! Przedsiębiorczy Poranek #1 odbędzie się na Grzybowskiej 4  w Centrum Aktywizacji Społecznej.

przedsiebiorczy poranek1


NOWOŚĆ U MNIE

7 października odbędą się – Rozruszaj swój biznes – warsztaty dla kobiet | Warszawa.

rozruszaj swoj biznes


PATRONAT TY I BIZNES

logo ty i biznes

7 października odbędzie się III Warszawski Dzień Kapelusza.

dzien kapelusza


TY I BIZNES PARTNEREM WYDARZENIA

logo ty i biznes

21 października odbędzie się konferencja „Strefa Zmian – życie osobiste”, której Ty i biznes jestem Partnerem. Będzie można nie tylko złapać garść ciekawych inspiracji, ale przede wszystkim zyskać cenną wiedzę dotyczącą różnych aspektów zmian w życiu osobistym.

W trzech salach jednocześnie odbywać się będą prelekcje podzielone na strefy tematyczne: „Ciało i Umysł”, „Motywacja” a także „Relacje”. Szczegółowy program wydarzenia i bilety dostępne na: http://strefazmian4.evenea.pl/ #StrefaZmian

strefa zmian_2017 paźdz


MOJE WYDARZENIE

27 października zapraszam na kolejny mój warsztat Dzień z Facebookiem.  Do 6 października niższa cena. Zapisz się już dziś!

Dzien z fb 27 pazdz


PATRONAT TY I BIZNES

logo ty i biznes

28 października odbędzie się konferencja Eco-kobieta, której Ty i biznes jest Patronem. Tym razem w temacie – W poszukiwaniu autentycznego ja!

ekokobieta_paźdz2017


UWAGA! UWAGA!

Nadal możesz wziąć udział w kolejnej edycji Szkoły Liderek! Ale to ostatnie chwile. Już 20 października rusza kolejna edycja Szkoły Liderek!

Jeśli chcesz coś w swoim życiu zmienić, poszukujesz, czujesz, że nie jesteś na dobrym miejscu, że możesz więcej, lepiej, szczęśliwiej – to pomyśl o Szkole Liderek, która zaczyna się w październiku. Zgłoszenia możesz słać już teraz klikając tu. Na hasło Ty i biznes otrzymasz 500zł rabatu! 

Nie zapomnij o kodzie rabatowym – Ty i biznes! Zyskasz 500zł rabatu 😉 Wpisujesz go w formularzu rekrutacyjnym na samym końcu! Powodzenia!

szkoła liderek 2

szkoła liderek

Tu obejrzysz film z opiniami absolwentek Szkoły Liderek!


POLECAM KURS ON-LINE

Jeśli szukasz pracy to pomyśl o kursie, który może Ci pomóc w znalezieniu pracy marzeń. Ale nie kupuj kota w worku! 🙂 Sprawdź jaka jest zawartość tego kursu. Znam jego autorkę, Izabelę Wołyniec-Sobczak i wiem, że robi wartościowe rzeczy. Ale nie ufaj mi – sprawdź sama i zdecyduj! Tu znajdziesz szczegóły  👉 http://kursy.wolyniecsobczak.com/…/zdobadz-prace-taka-jaka…/

Dziś wersja standard tego kursu online kosztuje tylko 119zł
Klikając w ten link będziesz mogła go kupić👉http://bit.ly/PracaMarzen119zl

Wersja premium to już większy koszt – 319zł 
Kliknij tu jeśli ta wersja Cię interesuje 👉http://bit.ly/PracaMarzen319zl

Oba linki przekierują Cię od razu do zakupu.
Ale nie rób tego póki nie będziesz pewna, że potrzebujesz i że chcesz 🙂 Niezależnie, którą wersję kupisz czeka Cię praca, którą musisz zrobić, żeby uzyskać oczekiwany efekt końcowy – zdobyć wymarzoną pracę!

Ja polecam – Ty decydujesz! Powodzenia! 🙂

znajdz prace marzen


Teraz możesz już sprawdzić co się dzieje w Twoim regionie:) Podziel się tymi linkami ze znajomymi. Pomóż zbudować informacje o wydarzeniach dla kobiet z całej Polski:) Jeśli chcesz współpracować przy ich rozwoju – napisz do mnie na priv.

Ty i biznes wydarzenia – Trójmiasto

Ty i biznes wydarzenia – Poznań

Ty i biznes wydarzenia – Łódź

Ty i biznes wydarzenia – Wrocław

Ty i biznes wydarzenia – Kraków

Ty i biznes wydarzenia – Katowice


A jeśli czegoś nie ujęłam, a chcesz się podzielić swoim wydarzeniem to zapraszam do grupy WSPIERAMY SIĘ W ROZWOJU I W BIZ

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Pozostaw odpowiedź