Nowości wydarzeniowe od 28 maja do 4 czerwca 2017+

0

Maj się kończy, wkraczamy powoli w okres letni, który nastraja bardziej do podróży i wycieczek, ogólnie do odpoczynku, a nie do chodzenia na wydarzenia. Zgadzasz się z tym? A może myślisz inaczej? Jestem ciekawa Twojej opinii:)

31 maja odbędzie się kolejna Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet – tym razem pod hasłem BE OPEN! Nie może Cię tam zabraknąć!

be open


NOWOŚĆ U MNIE

Jeśli nie wybierasz się na Konferencję to możesz wziąć udział w webinarze Kasi Wnękowskiej – Kreatywność w biznesie – gdzie jej szukać?, który odbędzie się 31 maja o godz. 10.00.

kreatywność w biznesie


logo ty i biznes

1-2 czerwca odbędzie się VII Polish Businesswoman Congress.  Wspaniali prelegenci, dużo wiedzy i inspiracji!

biznes woman life congres 1


NOWOŚĆ U MNIE

3 czerwca w CUD Grochów odbędzie się CUDowny Krąg Kobiet.

krag-kobiet


NOWOŚĆ U MNIE

4 czerwca odbędzie się  Ciepły wieczór o psychoterapii: Dziecko Wewnętrzne w związku.

ciepły wieczór wewnętrzne dziecko


8 czerwca odbędzie się Biznes przy kawie – na Ursynowie.

kawa na usrynowie


MOJE WYDARZENIE

9 czerwca odbędzie się mój warsztat Facebook dla początkujących. Jeśli nie masz fanpage’a i chcesz go założyć i jeśli nie wiesz jak go rozhulać to koniecznie weź udział w tym warsztacie. Od podstaw przez rodzaje postów, technikalia ich tworzenia po tworzenie grafiki w Canva.com. Zachęcam! Później będzie druga część dla średniozaawansowanych  – całość to mój warsztat Dzień z Facebookiem, który w Warszawie odbędzie się 30 czerwca 🙂

facebook


Również 9 czerwca odbędzie się w CUD Grochów  Ceremonia Rapeé z koncertem Muzyki Wibracyjnej Warszawa.

ceremonia rapee


logo ty i biznes

10 czerwca odbędzie się Eco-Kobieta, czyli w zgodzie z ciałem i duszą.

eko kobieta


MOJE WYDARZENIE

19 czerwca odbędzie się Dzień z Facebookiem – warsztat #1 Katowice. Dowiesz się jak działać na FB efektywnie, jak robić ciekawe posty, jak robić samodzielnie grafiki, jak robić reklamę w Managerze Reklam, ale nie tylko!. Przeczytaj szczegóły i korzystaj ze specjalnej ceny dla dwóch osób, które przychodzą razem.

Dzien z FB Katowice


Teraz możesz już sprawdzić co się dzieje w Twoim regionie:) Podziel się tymi linkami ze znajomymi. Pomóż zbudować informacje o wydarzeniach dla kobiet z całej Polski:) Jeśli chcesz współpracować przy ich rozwoju – napisz do mnie na priv.

Ty i biznes wydarzenia – Trójmiasto

Ty i biznes wydarzenia – Poznań

Ty i biznes wydarzenia – Łódź

Ty i biznes wydarzenia – Wrocław

Ty i biznes wydarzenia – Kraków

Ty i biznes wydarzenia – Katowice


A jeśli czegoś nie ujęłam, a chcesz się podzielić swoim wydarzeniem to zapraszam do grupy WSPIERAMY SIĘ W ROZWOJU I W BIZNESIE – w poniedziałek jest post tematyczny – Wydarzenia, w których warto wziąć udział – wklej link w komentarzu posta.  Zachęcam!

Cudownego planowania drogocennego czasu.

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Pozostaw odpowiedź