5 marketingowych źródeł wiedzy i inspiracji

1

Jeśli interesuje Cię marketing, chcesz się dowiedzieć gdzie szukać wartościowej marketingowej wiedzy to koniecznie przeczytaj te kilka słów poniżej.

Poznaj 5 marketingowych źródeł wiedzy i inspiracji. Startujemy!

Magazyn Marketer+ – kwartalnik pełen wiedzy z zakresu content marketingu, social mediów, komunikacji, promocji, reklamy. Świetny magazyn, który czytam już od dwóch lat i czekam z niecierpliwością na każdy kolejny numer. Treści jest tyle, że za każdym razem starcza na te dwa miesiące. Wiedza przydaje się w działaniach marketingowych 🙂

A teraz jeszcze możesz zaprenumerować Marketera+ z 15% zniżką – wejdź do SKLEPU  i użyj kodu  „bt15”. Polecam!

banner_re_M+_728x90

Blogi:

Hatalska.com – blog poświęcony trendom w marketingu, nowym technologiom, handlowi. Znajdziesz w nim również lifestyle i design.

hatalska

Paweł Tkaczyk – kolejne świetne źródło wiedzy marketingowej (social media, grywalizacja, storytelling).tkaczyk

Artur Jabłoński – kolejny, ceniony i znany blog marketingowy z mnóstwem ciekawych poradników i e-booków do pobrania.

jablonski

Monika Czaplicka – to kopalnia wiedzy głównie o social mediach.

czaplicka

A Ty gdzie zaglądasz w poszukiwaniu nowinek, ciekawostek dotyczących marketingu? A może interesuje Cię ten temat i chciałabyś poznać więcej miejsc tego typu? Napisz w komentarzu!

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

1 komentarz

Pozostaw odpowiedź