Potrzebujesz darmowej muzyki i video?

0

Nie tak dawno temu napisałam post o darmowych zdjęciach, które znajdziecie w sieci. Oprócz tego czasami przydaje się muzyka, np. do montażu krótkich filmików promocyjnych lub wywiadów. Żeby urozmaicić swoje posty na Fb możecie wykorzystać również darmowe video z sieci. Video zdecydowanie lepiej się rozprzestrzenia i jest chętniej klikane.

Gdzie znajdę darmową muzykę?

Korzystając z Movie Makera mam tam trzy stoki do wyboru. Najcześciej korzystam z tego pierwszego. W nim znalazłam melodię, którą używam w filmiku promującym Tv Feminę. Nie musicie oglądać do końca, ale chciałam Wam to zobrazować:)

Pewnie niektóre z Was znają tę muzykę;)

I inne strony, na których, ze względu na ogromny wybór,  na pewno znajdziecie coś dla siebie:

FREEMUSICARCHIVE.ORG

AUDIOMICRO.COM

VIMEO.COM – tutaj znajdziecie zarówno gratisową muzykę jak i tę płatną.

Oprócz tego możecie również korzystać z :

FREESTOCKMUSIC.COM

LOOPERMAN.COM

 

Gdzie znajdę darmowe filmiki?

Jeśli poszukujecie tła do swojej prezentacji video będzie ciekawym pomysłem i tak jak już pisałam – dużo bardziej ciekawym dla odbiorcy niż tekst. Dlatego polecam Wam strony:

VIDEOS.PEXELS.COM

VIDEEZY.COM

No to do dzieła! A jeśli znacie jeszcze inne miejsca z darmową muzyką czy video to wpisujcie w komentarzu do wpisu:)

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Pozostaw odpowiedź