Wesołych Świąt!

0

U mnie przygotowania w trakcie. Sporo już z Mamą zrobiłyśmy, ale tak naprawdę wszystko będzie gotowe jutro na Wigilię. Lubię te przygotowania, bo jesteśymy razem, a wszystko jest uroczyste, przyjemne mimo zmęczenia. A jutro zasiądziemy do Wigilii i będziemy celebrować ten czas. I nie ma wtedy znaczenia czy jest Was dużo, czy mniej, czy macie 12 dań, czy nie. Ważne jest to, że jesteście razem, macie siebie, możecie na siebie liczyć. To najważniesze – przynajmniej dla mnie!

A od siebie chciałam pożyczyć Wam samych pięknych chwil przy rodzinnych, wigilijnych stołach. Cudownych spotkań z bliskimi, rozmów pełnych miłości i zrozumienia. Uśmiechu, spokoju i bliskości! I pięknego kolędowania!

Dajcie sobie czas na odpoczynek i bycie, o które tak trudno na co dzień!

Wesołych i pełnych miłości Świąt jeszcze raz!

Dziękuję za to, że zaglądacie do mnie i zapraszam po Świętach na nowe teksty:)

 

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Comments are closed.