Portrety KP – Kasia Konopa – Pink Mink Studio – część 2

0

Witajcie,

Dziś druga część wywiadu z Kasią Konopą, właścicielką PINK MINK STUDIO.  Zapraszam również do obejrzenia części pierwszej:)

Niestety w związku z tym, że miałam problemy z jej zapisaniem w pliku mp4 to musiałam usunąć końcówkę, w której Kasia zapraszała do Pink Mink Studio. Okazało się, że to widoczny na nagraniu błąd, był przyczyną problemów z zapisywaniem. Dlatego w jej imieniu zapraszam Was – jeśli chcecie mieć  zrobiony piękny, podkreślający naturalne piękno makijaż – to zgłoście się do Kasi!

W tej części dowiecie się o trendach w makijażu, o tym, że nie ma co bać się konkurencji. Kasia opowiada o zawodzie makijażystki, jego blaskach i cieniach. Poznacie Kasi plany na przyszłość. Zapraszam!

Życzę Wam bardzo miłego tygodnia!

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Comments are closed.