Portrety KP – Monika Bałacińska

0

Moje Drogie,

Dziś druga odsłona video-wywiadu. Ten zajął mi mniej czasu i znowu czegoś nowego się nauczyłam –  pojawiają się napisy – nasze nazwiska w dole nagrania. Windows Movie Maker jest naprawdę do opanowania. Teraz większe wyzwanie to mój dość wolny komputer. Zapisywanie filmu trwa … za długo jak dla mnie.

W każdym razie dziś będziecie miały okazję obejrzeć wywiad z Moniką Bałacińską, która jest właścicielką firmy Royal Day, wedding plannerką, kobietą z wielką energią do działania, która nie boi się najtrudniejszych wyzwań i nieprzewidzianych sytuacji. O jednej dużej wpadce będzie mówiła w tym wywiadzie. To jest przykład tego, że z najtrudniejszej sytuacji da się wyjść jeśli się tylko chce:)

Monikę poznałam na #6 Konferencji TPTF, stąd zdjęcie na topie. Widzicie Monikę, która opowiada o biznesie weselnym i inspiruje przybyłe kobiety. Nie jest to łatwy biznes, ale z pewnością przyjemny, bo wiąże się z cudownym dniem w życiu każdej kobiety. Nie przedłużam. Zapraszam do obejrzenia wywiadu!

Mam nadzieję, że Wam się podobało. Napiszcie. Chętnie przeczytam Wasze uwagi, sugestie.

Osobiście wolę przygotowywać pisane wywiady – a jakie Wy wolicie – te do czytania czy oglądania?

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Comments are closed.