Rozmowa o…. coachingu z Kasią Malinowską

1

Moje Drogie,

Kasię Malinowską znacie już bardzo dobrze z mojego bloga. Miałyście okazję przeczytać już wywiad z nią. Poza tym Kasia pisze, raz w miesiacu, artykuły dla Ty i biznes. Wtedy rozmawiałyśmy o Centrum Językowo-Szkoleniowym Inspiration, które Kasia stworzyła i o szkoleniach, które zaczynała prowadzić. Teraz jest już coachem i podzieli się z Wami kilkoma cennymi wskazówkami na temat rozwoju.

Nie będę więcej zdradzała, bo wywiad nie będzie już tak ciekawy.

To czym chcę się z Wami podzielić to moje doświadczenie kręcenia wywiadów i jego montowania. Robiłam to po raz pierwszy za pomocą Windows Movie Maker’a i dzięki wskazówkom Kasi Bogusz-Przybylskiej. Dzięki temu przełamałam kolejną barierę, którą miałam, a mianowicie, że montowanie filmów jest poza moim zasięgiem. A okazało się, że jest i co prawda zajmuje sporo czasu, ale efekt końcowy daje dużo satysfakcji! Dlatego zachęcam Was do pokonywania własnych „nie potrafię”, „nie dam rady” i innych ograniczników choćby po to żeby się przekonać, że dacie radę, a może odkryjecie coś co wam się spodoba? Zawsze warto, choć wiem, że można uciekać od tego długo – ja już się przełamałam i nie żałuję. Kolejny montaż filmu będzie o wiele łatwiejszy!

Miłego oglądania! Z góry dziękuję za Wasze komentarze!

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

1 komentarz

  1. Mam poczucie, ze nawet pare minut rozmowy z Kasia duzo bardziej na mnie wplynelo niz czytanie, sluchanie, ogladanie wszelkich motywacyjnych przemowien.