Portrety KP – Agata Banach – część pierwsza

0

Dziewczyny,

Dziś możecie nas pooglądać i posłuchać trochę dłużej. Będzie o podejściu kobiet do rozwoju, o niesamowitej energii kobiecych spotkań, o ewolucji w podejściu do psychoterapii i wiele innych ciekawych kwestii.

Chciałam też podziękować Agacie i jej mężowi, że zechcieli zrobić ten wywiad i go zmontować:) Bez nich by nie powstał. Zapraszając Agatę do wywiadu chciałam zrobić wywiad w postaci tekstu.  To Agata zaproponowała mi – a może byśmy to nagrały? W pierwszym odruchu miałam w głowie – nie, nie lubię kamery. Ale, po chwili stwierdziłam, że kurcze, no i co z tego! To moje ograniczenie i chcę to zmienić. Napisałam do Agaty, że chętnie, owszem, dlaczego nie. I tak umówiłyśmy się na ten wywiad. Restauracja sushi, w której gościłyśmy, akurat była jeszcze pusta, bo to było przed południem i udało się to zrobić w ciszy i spokoju. Efekty będziecie mogły zobaczyć dziś i jeszcze jutro.

Będzie mi niesamowicie miło jak wypowiecie się na temat wywiadu. Jestem otwarta na wszelkie komentarze, bo chcę się doskonalić w tym temacie. Wszystkie opinie i sugestie mile widziane:)

Miłego oglądania części pierwszej!

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Pozostaw odpowiedź