Jesteśmy piękne :)

0

Witam Was,


Dziś na krótko, ale chcę się z Wami podzielić taką myślą o pięknie, urodzie i dzisiejszym kulcie młodości, a zainspirowała mnie Colbie Caillat, której słucham od czasu do czasu.

Może już widziałyście ten teledysk, a może nie, w każdym razie warto zobaczyć, bo to jest pewnego rodzaju manifest przeciwko upiększaniu i wygładzaniu rzeczywistości.

Przynajmniej dla mnie to tyle znaczy.

Kobiece kompleksy budzą okładki kolorowych magazynów, gdzie wszysko wygładził photoshop. Tyle, że to nie rzeczywistość, a i tak pewnie większość z nas myśli „chciałabym tak wyglądać, a ja tu mam… za mało… a tu za dużo.. ehh…”, nieprawdaż?

Świat kolorowych magazynów to świat photoshopa i uładzonych, zgrabnie dobranych zdjęć i tekstów. To nie rzeczywistość. Rzeczywistość to my 🙂 


A my jesteśmy piękne niezależnie od niedostatków urody. Nie zapominajcie o tym!


Gratuluję Colbie pomysłu i odwagi! Zobaczcie same. 


Udanego wieczoru!

Podziel się.

O autorce

Blogerka z wieloletnim doświadczeniem marketingowym, pr-owym i reklamowym w międzynarodowej korporacji. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, ludzie, relacje. Piszę o i dla kobiet, informuję, inspiruję, relacjonuję dla Was to co mnie wciągnęło, czyli przedsiębiorczość, networking, konferencje, spotkania kobiece i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z chętnymi i ciekawymi osobami.

Comments are closed.